Про нас

Раді вітати Вас у нашій студії танцю Dance-ART!

Ми навчаємо дітей від 4-х років за двома програмами: європейська програмаповільний вальс, танго, віденський вальс, фокстрот, квікстеп та латиноамериканська програма ча-ча-ча,  самба, пасадобль, джайв. В танці ми навчаємо дітей послідовності і уважності , старанності і терпінню, вишуканості і грації. Танці для дітей насамперед – це дивовижний світ чарівництва і руху.

Але важливою перевагою є те, що танцюючи ти з кожним кроком стаєш відповідальним, серйозним та дорослим. Заняття  бально-спортивними танцями у нашому клубі включають 4 етапи:

  1. Тренування у групі ( заняття проходять у групах для різних вікових категорій, де діти займаються за двома програмами вивчаючи танці, як із європейської програми так і з латиноамериканської програми. Також в цей процес включено заняття з ЗФП ( загальна фізична підготовка та стретчінг)
  2. Індивідуальні заняття. Важливим етапом є індивідуальні заняття з тренером як для пар так і для дітей, які танцюють соло. Індивідуальні заняття є невід’ємною частиною у якісній підготовці спортсменів, адже дають можливість удосконалювати техніку в кожному з танців, робота над сценічною майстерністю, робота над індивідуальним стилем кожної пари. Індивідуальність і досконала техніка є однією з складових успіху на змаганнях!
  3. Участь у турнірах. Турніри для спортсменів є можливістю випробувати себе, якісно оцінити свої досягнення та роботу над собою. Участь у турнірах є обов’язковою складовою у системі наших занять. Адже, будь-яка діяльність повинна орієнтуватись на результат і бути визнаною та оціненою! На турнірах діти мають можливість відчути себе справжніми артистами, вдосконалити свою майстерність, навчитись «здоровій конкуренції», відчути себе харизматичною особистістю, познайомитись з цікавими людьми, знайти друзів та однодумців! Участь у престижних Міжнародних турнірах – це не лише можливість побачити світ та заявити про себе. Це безцінний досвід та перспектива. Діти, які бажають продовжити спортивну кар’єру, зможуть отримати спортивний розряд! 
    qmVWFoOHiM8     sGkNFMeBDsE     J6Hj4aPFOPo
  4. Участь у «Літніх зборах». Наші маленькі спортсмени вміють не лише гарно працювати, ай відпочивати. Літні збори організовуються з метою узагальнення та систематизації отриманих знань, вмінь і навичок впродовж тренувального року та згуртованості дитячого колективу. Активні заняття ( лекції ,теорія танцю,психологія танцю, загальна фізична підготовка, стретчінг, практичні заняття) чергуються з активним відпочинком, іграми та розвагами.                     

Заняття у нашому клубі сприятимуть гармонійному розвитку вашої дитини, адже ми працюємо на результат!

Також ми пропонуємо хобі-групи для дорослихБальні танці для дорослих не вимагають серйозної фізичної підготовки. Тому починати займатися бальними танцями можна в будь-якому віці. Заняття танцями дають можливість не лише навчитись гарно танцювати- це найефективніша робота над собою:

По-перше – танцюристів не можливо не помітити! Ви завжди будете у центрі уваги, маючи струнку фігуру, елегантну поставу та граційну, легку ходу! Правильна, красива постава не тільки створює наш внутрішній настрій, а й сприяє нормальній роботі всього організму!

По-друге – Ви маєте унікальну можливість здійснити можливо найважливіше відкриття!

Танець дає можливість відкрити Себе, пізнати найпотаємніші куточки своєї душі, зустрітись із справжнім «Я», пробудити та розвинути нові здібності та таланти. Ця зустріч подарує Вам впевненість у собі, відвертість, прагнення здійснити не можливе, зруйнувати всі стереотипи та врешті решт відчути свободу і стати щасливим! Кожен сам створює не лише світ навколо себе, ай свою особистість!

По-третє. Танець – це комунікація! Танцюючи Ви відчуваєте світ по- новому. Кожен рух, кожен дотик, кожен подих пробуджує кожного разу нові емоції та почуття. Працюючи у парі чи самостійно Ви маєте можливість навчитись  по- новому будувати взаємовідносини з оточуючими. Відтепер важливими інструментами для Вас стануть: довіра, щирість, вміння йти на компроміс, комунікабельність і найголовніше не боятись бути самим собою!

Все щопотрібно на заняттях для дорослих – це уважно слухати викладача і намагатися якомога точніше повторювати танцювальні рухи. Беріть свою половинку, друга (подругу) або знайомого (знайому)– і приєднуйтесь до нас! Якщо ж немає пари? Сміливо приходьте до нас! Бальні танці – це початок багатьох приємних знайомств! Перше пробне заняття безкоштовне!

P. S  Якщо Ви прагнете особистісного зросту, заявити про себе, відчути себе справжнім артистом .У перспективі пари мають можливість брати участь в конкурсах категорії «хобі».

 Весільний танець! Порадуйте свою другу половинку: раді запропонувати професійну постановку першого весільного танцю Вашої пари. Підберемо ідеальний танець під Вашу улюблену пісню, швидко і красиво навчимо танцювати всіх, без винятку! Зробимо цей день для Вас і Ваших гостей незабутнім!

 Для Організацій пропонуємо:

– Танцювальні шоу для корпоративів

– Уроки танців для співробітників компанії

– Постановка танцювальних програм з співробітниками до корпоративних заходів.

Кожен урок буде унікальним і незабутнім. Ми працюємо з найостаннішими хітами поп-сучасної культури.

Для учасників студії  проводяться постійні майстер-класи, виступи на сцені, участь у чемпіонатах і турнірах.

Наші тренера звертають увагу на Вашу думку і побажання. Ми навчимо Вас як імпровізації (фрістайлу), так і постановочної хореографії, самостійного розвитку як постановник.

У танцювальній студії «Денс-Арт» працюють найкращі хореографи, дипломовані фахівці з великим стажем роботи, закохані в свою справу і просто хороші, доброзичливі, позитивно налаштовані люди.

Наш тренер: Керівник студії – Грибан Михайло Юрійович, закінчив Національний університет фізичного виховання і спорту України, спеціальність – тренер зі спортивних танців, призер Національного Чемпіонату України, фіналіст Кубка України, Чемпіон Житомирської області зі спортивно-бальних танців! Лауреат міжнародних фестивалів з танців!

З нетерпінням чекаємо зустрічі з Вами!